MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 3721552
nr 372 1552
Stol
Kerstin Hörlin-Holmquist, Stora Kraal, 1952, rotting/metall [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 22 augusti 2005
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr
700 kr